Reference

Co o mě říkají klienti, kteří se mnou prodali nebo koupili byt či dům

Vážený pane Majere. Děkuji Vám za zprostředkování prodeje mého bytu v Praze 6, Bubeníčkova ul. Oba jste prokázali vysokou odbornost, rychlost, vstřícnost a trpělivost, tak aby bylo dosaženo spokojenosti obou stran. Profesionálně dokonale zvládnuto. Odpovědně a s radostí vás mohu doporučit všem, kdož by odbornou pomoc potřebovali. Gratuluji vedení společnosti k výběru pracovníků a přeji vám do nového roku zdraví, spokojenost a splnění všech přání, společnosti pak rozvoj a další spokojené klienty.
Kateřina Čadilová Mgr.prodávající, Praha Petřiny
Z celé procedury prodeje bytu mám velmi dobré dojmy. Pan Majer je příjemný a zkušený realitní specialista, vědom si požadavku klienta: prodat, a to s naprosto profesionálním, pro klientským a nevtíravým přístupem. Vše proběhlo hladce. Jsem rád, že jsem do toho s Vámi šel. Přestože koordinace splacení mého hypotéčního úvěru úvěrem kupujícího nebyla termínově snadná, na právní servis a vaši činnost bylo v tomto naprosté spolehnutí. Děkuji za pomoc a ať se Vám daří, Davide;)!
Jakub Konečnýprodávající, Praha Kyje
Dobrý den, s Vašima službama jsem byla spokojená, včetně právních služeb, někdy byl dle mého názoru vyvíjen o něco větší tlak, což nebylo úplně příjemné a hlavně jak píšete, člověk nekupuje byt každý den a potřebuje trochu prostor si vše promyslet a zařídit, na druhou stranu zase chápu, že je to marketingová strategie, ale jinak si nemohu stěžovat. Jsem moc ráda, že se podařilo koupi uskutečnit a pokud budu do budoucna potřebovat Vaše služby velmi ráda se s Vámi spojím .
Lucie MfarejKupující, Praha Jinočany
Byla jsem spokojena s rychlostí vyřízení. Také pravní a účetní služby byly podle mých představ. Byla jen komplikace při jednání ohledně vybavení, které zůstavalo v bytě, ale i to se posléze vyřešilo. Na základě zkušenosti bych tuto realitní kancelář i Vás osobně doporučila.
Lenka Heršálkováprodávající, Praha Řepy
Adam Kekrt
Adam Kekrt
12:17 06 Mar 21
Pan Majer svým profesionálním přístupem a rychlým jednáním přispěl k mé spokojenosti. Určitě doporučuji.
Hedvika Cervinkova
Hedvika Cervinkova
20:53 23 Feb 21
David Majer je velmi příjemný mladý muž na svém místě. Nic není problém, výborná komunikace, rychlost, důvěra. Vřele doporučuji.
Bobo Mihok
Bobo Mihok
12:01 22 Feb 21
Jsem velice spokojen, potřeboval jsme rychle prodat dost zdevastovány byt z dědictví. Pan Majer bleskově zabezpečil vyklizeni bytu a připravil home staging, co celou vec znacne zjednodušilo a urychlilo. Vřele doporučuji
bender zadunajskij
bender zadunajskij
08:02 22 Feb 21
Děkuji za rychle a solidní jednání
Milan Fiza
Milan Fiza
19:51 21 Feb 21
Jaroslava M
Jaroslava M
19:21 21 Feb 21
Oceňuji vstřícné a ochotné jednání pana Majera a hlavně rychlost prodeje mé nemovitosti. Mohu jen doporučit. J. Maiselová
Jana Palmova
Jana Palmova
17:56 21 Feb 21
Lucia Marková
Lucia Marková
17:33 21 Feb 21
Profesionalita a skvely pristup p. Majera nam pri predaji bytu velmi pomohol ! Všetko nám s manželom vysvetlil, predaj prebehol hladko a rychlo. Ak by som v buducnosti planovala kupu alebo predaj tak sa určite obratim jedine na p. Majera
Pavla Žídková
Pavla Žídková
17:11 21 Feb 21
V nedávné době jsem využila služby realitního makléře p. Davida Majera při prodeji bytu v Praze.Jeho přístup k poměrně složité situaci byl skvělý. Jedná férově, lidsky a je na něj vždy spolehnutí.Přeji mu i nadále mnoho úspěchů a trpělivosti jako doposud. Všem mohu jen doporučit 🙂..
Mirek Tesař
Mirek Tesař
16:34 20 Feb 21
Pana, Davida Majera mohu jen doporučit. Je to člověk na svém místě. Úžasná komunikace a profesionální přístup. Prodal mi nemovitost za týden. Ještě jednou Vám děkuji a přeji mnoho spokojených klientů jako jsem já.
Daniela Šimáková
Daniela Šimáková
20:48 05 Feb 21
Kristyna Salvova
Kristyna Salvova
12:15 20 Jan 21
Využila jsem služeb realitního makléře pana Davida Majera z Remax Alfa v Praze. Spolupráce byla, rychlá a efektivní bez zbytečného průtahu. Zároven jsem vždy a rychle dostala odpověď na všechny mé dotazy a obavy z prodeje bytu. Uzavřela jsem smlouvu o výhradním zastupování pro prodej bytu. Za pár dní se nafotil byt, předala klíče k prohlídce. Následovaly prohlídky o kterých jsem byla vždy předem informována. Za 3 týdny se našel ten správný kupec a sním i dobrá zpráva pan Majer ještě dokázal zvýšit cenu bytu o 3,5 % .Zároveň jsem využila služeb advokátní úschovny se kterou pan Majer spolupracuje už léta. Kdybych prodávala znova určitě bych se nebála využít znovu spolupráce s panem Davidem Majerem. Je slušný, férový a rychlý. A zároveň tímto velmi děkuji za spolupráci.
Sam Sung
Sam Sung
10:55 20 Jan 21
Velice hezké fotografie, které odrážejí skutečný stav nemovitosti a přitom podtrhnou její silné stránky. Díky této prezentaci je výběr jednotky jednodušší a především atraktivní pro zájemce. Doporučuji
Zuzana Tovarova
Zuzana Tovarova
18:38 18 Jan 21
David was a pleasure to have as our agent. He never left any questions unanswered and always responded promptly. I would highly recommend him over any agents as you will save time as well as receive top quality service. He was able to rent out our apartment very quickly and able to close all the gaps related to administration and legal aspects between the new tenants very effectively.
Irena Cechova
Irena Cechova
16:11 04 Jan 21
Martina Chalasova
Martina Chalasova
08:03 02 Jan 21
Luky Horníček
Luky Horníček
23:52 01 Jan 21
Martinkahm
Martinkahm
14:10 14 Dec 20
Alena Vaňková
Alena Vaňková
18:36 02 Nov 20
Tomáš Kapar
Tomáš Kapar
05:54 25 Oct 20
S panem Majerem byla radost spolupracovat. Ve velmi krátkém čase domluvil mnoho prohlídek a byt se prodal za velmi dobrou cenu. Příjemné vystupování, rychlá reakce, profesionální přístup.
Slavomír Černý
Slavomír Černý
19:37 23 Oct 20
Pana Majera vřele vřele doporučuji. Prodal velmi rychle můj byt na Praze 9. Velmi oceňují jeho důvěryhodnost, profesionalitu, systematičnost a bezproblémový průchod celého procesu prodeje.
Jan Vodicka
Jan Vodicka
20:21 22 Oct 20
Realizace prodeje proběhla přesně podle domluvených kritérií. Spolupráce byla na profesionální úrovni. Tímto bych rád poděkoval. Bez problémů bych s panem Majerem spolupracoval znovu.
Michal Leitgeb
Michal Leitgeb
18:55 22 Oct 20
Filip Láb
Filip Láb
16:07 22 Oct 20
David Majer nám pomohl prodat ve velmi krátké době dva menší byty. Veškeré jeho služby byly vrcholně profesionální, zároveň byla celá naše spolupráce maximálně příjemná i po lidské stránce. Skutečnost, že jsme využili jeho služeb se nám ve výsledku vyplatila i z hlediska finančního - i po odečtení provize za prodej byl výnos z prodeje vyšší, než jsme na počátku celého procesu doufali. V přímém srovnání se zkušeností s několika dalšími realitními makléři byla spolupráce s panem Majerem jako z říše snů, v tom nejlepším slova smyslu.
Paolo Cafaggi
Paolo Cafaggi
15:36 22 Oct 20
A very good broker with a professional background. Friendly, quick to act and very accommodating. - I have had very good experiences with David and can only recommend him!
Romana Reimová
Romana Reimová
13:42 22 Oct 20
Pan David Majer je naprostý profesionál, kterého bych přála každému kdo prodává nebo kupuje byt. Stačilo pouze jedno setkání a vše ostatní zařídil dle mých požadavků bez mé přítomnosti. Z jeho jednání jsem byla nadšená.
Eva Kypsonová
Eva Kypsonová
13:09 22 Oct 20
V loňském roce jsem našla na internetu kontakt na on-line odhad nemovitosti, který nabízel na svých stránkách realitní makléř pan David Majer. Protože jsme se chystali prodat rodinný dům, využila jsem tuto možnost. To byl začátek naší spolupráce a následně rychlého a úspěšného prodeje. Pan Majer je profesionál ve všech směrech. S jeho prací jsme byli velmi spokojeni. Děkujeme a doporučujeme.
Miloš Brunclík
Miloš Brunclík
09:25 22 Oct 20
Na práci Davida Majera oceňuji jeho profesionalitu, spolehlivost a dochvilnost. Vždy reagoval na naše e-maily či telefonáty. Nejvíce si cením toho, že nám vždy pomohl najít dobrého klienta/nájemce.
Jiří Blanda
Jiří Blanda
09:19 22 Oct 20
Se službami poskytnutými panem Majerem (i jeho spolupracovníky) jsem byl vždy spokojen, a to při koupi bytu i jeho následném pronájmu. Vše vždy probíhalo promptně a bez problémů.
Pavel Viktora
Pavel Viktora
11:21 17 Oct 20
Jsem velmi spokojen s celým procesem prodeje domu, který jsme uskutečnili s vysoce profesionální pomocí pana Majera a jeho spolupracovníků, kteří nám vytvořili velmi pěknou prezentaci domu. V průběhu naší spolupráce se mi s panem Majerem velmi příjemně komunikovalo, vždy se choval taktně, svým informovaným a zároveň lidsky citlivým přístupem pomáhal klidnému průběhu jednání. Vřele doporučuji využít jeho služeb.
Numinous20111
Numinous20111
14:50 13 Oct 20
Situace při prodeji mého pražského bytu byla mimořádně obtížná nejen proto, že šlo o prodej nemovitosti v jiné zemi, než ve které žiji, ale i vzhledem ke komplikacím, ke kterym došlo v právě propuklé pandemické krizi. Pan Majer vyřešil všechny problémy se sebevědomím, s úsměvem a bravurním klidem, a po celou dobu jsem k němu měla naprostou důvěru. Zůstával se mnou celou dobu ve spojení, reagoval okamžitě na každý můj dotaz nebo prosbu. Vyzvedl moji zahraniční zásilku, která došla do úschpvny mimo Prahu. Zachoval klid v každé stresové situaci. Jsem mu nesmírně vděčná za relativně hladký průběh jinak velmi komplikovaného prodeje, i za to, že dnes bydlím ve vlastním domě v Irsku. Markéta
Šárka Chrdlová
Šárka Chrdlová
12:15 13 Oct 20
S prodejem bytu jsem byla velmi spokojená. Pan Majer je člověkem na svém místě. Je vidět, že svému povolání rozumí a ví, jak se zachovat v různých situacích.
Pavlína Kuřátková
Pavlína Kuřátková
11:26 12 Oct 20
Absolutně profesionální přístup. Bez stresu, rychlá, přesná akce. Děkuju
Josef Ondrušík
Josef Ondrušík
17:12 28 Feb 20
Kvalita odvedené práce, způsob zpracování, úroveň komunikace i vypovídající hodnota odhadu jednoznačně vypovídá o profesionálním přístupu. Mohu jednoznačně doporučit a děkuji!!!
Filip Černý
Filip Černý
22:08 25 Feb 20
Dobrý den, pane Majere, děkuji za odhad,který byl vyhotoven v krátké době a tím pádem se neprodlužovalo dědické řízení. Černý F.
Lucie Matysova
Lucie Matysova
16:26 15 Jan 19
Jana Krčová
Jana Krčová
11:34 14 May 18