730 542 484 david.majer@re-max.cz - Realitní specialista

Reference

Co o mě říkají klienti, kteří se mnou prodali nebo koupili byt či dům

Vážený pane Majere. Děkuji Vám za zprostředkování prodeje mého bytu v Praze 6, Bubeníčkova ul. Oba jste prokázali vysokou odbornost, rychlost, vstřícnost a trpělivost, tak aby bylo dosaženo spokojenosti obou stran. Profesionálně dokonale zvládnuto. Odpovědně a s radostí vás mohu doporučit všem, kdož by odbornou pomoc potřebovali. Gratuluji vedení společnosti k výběru pracovníků a přeji vám do nového roku zdraví, spokojenost a splnění všech přání, společnosti pak rozvoj a další spokojené klienty.

Kateřina Čadilová Mgr.prodávající, Praha Petřiny

Z celé procedury prodeje bytu mám velmi dobré dojmy. Pan Majer je příjemný a zkušený realitní specialista, vědom si požadavku klienta: prodat, a to s naprosto profesionálním, pro klientským a nevtíravým přístupem. Vše proběhlo hladce. Jsem rád, že jsem do toho s Vámi šel. Přestože koordinace splacení mého hypotéčního úvěru úvěrem kupujícího nebyla termínově snadná, na právní servis a vaši činnost bylo v tomto naprosté spolehnutí. Děkuji za pomoc a ať se Vám daří, Davide;)!

Jakub Konečnýprodávající, Praha Kyje

Dobrý den, s Vašima službama jsem byla spokojená, včetně právních služeb, někdy byl dle mého názoru vyvíjen o něco větší tlak, což nebylo úplně příjemné a hlavně jak píšete, člověk nekupuje byt každý den a potřebuje trochu prostor si vše promyslet a zařídit, na druhou stranu zase chápu, že je to marketingová strategie, ale jinak si nemohu stěžovat. Jsem moc ráda, že se podařilo koupi uskutečnit a pokud budu do budoucna potřebovat Vaše služby velmi ráda se s Vámi spojím .

Lucie MfarejKupující, Praha Jinočany

Byla jsem spokojena s rychlostí vyřízení. Také pravní a účetní služby byly podle mých představ. Byla jen komplikace při jednání ohledně vybavení, které zůstavalo v bytě, ale i to se posléze vyřešilo. Na základě zkušenosti bych tuto realitní kancelář i Vás osobně doporučila.

Lenka Heršálkováprodávající, Praha Řepy

Vše proběhlo nad očekávání hladce. Vaše svrchovaná profesionalita ve spojení s brilantní inteligencí a prostou (dnes bohužel velmi zřídka vídanou) lidskou slušností byly ty prvky, které nás přesvědčily hned v samém začátku, že David Majer byla správná volba.Mohl byste sloužit jako učebnicový příklad realitního specialisty.

Daniel Veisprodávající, Praha Letná

Davide, děkuji vám, moc a naprosto nadstardadně jste mi pomohl, nikdy vám to nezapomenu.

Vladimír Králíkkupující, Praha Černý Most

Jsem velmi spokojen s vaší profesionálně odvedenou prací. Původně jsem chtěl byt prodávat za 2,5mil. Přesvědčil jste mě, že jej prodáte za 2,9mil. a byt se prodal do týdne. Vydělal jste mi tak 400.000Kč. Velké díky.

Petr J.prodávající, Praha Stodůlky

S pomocí Davida Majera proběhl prodej bytu velmi dobře, veškeré náležitosti spojené s prodejem byly zařízeny k mé spokojenosti.

Bohuslava Vaňáskováprodávající, Praha Letňany

Koupě bytu prostřednictvím Davida Majer pro mě byla velmi snadnou a bezproblémovou záležitostí.

Simona Pučelíkovákupující, Praha Podolí

Díky vašemu zastoupení jsem byla s prodejem velmi spokojena. Pan Majer obstaral vše potřebné za mě, mnohokrát děkuji.

Jarmila Kabátováprodávající, Praha Krč

Predaj bytu cez p. Majera bol na vysokej profesionálnej úrovni, finálne sa byt predal vo velmi krátkom čase za vyššiu čiastku ako som očakával. Služby pana Majera vrelo odporúčam.

Pavol Škojecprodávající, Praha Libeň

Jsem opravdu nadšená vaší rychlostí a - jak se tady říká - vašim "can do attitude"! Kéž by všichni pracovali tak efektivně jako vy, to by ten náš svět hned jinak vypadal.

Jitka H.prodávající, Praha Karlín

"Prodej bytu proběhl zcela bez problémů a velmi rychle bez nutnosti zasahovat do požadované ceny. Byt byl prodán do 2 dnů od zveřejnění a okamžitě poté v následujících dnech byly vyřízeny i veškeré náležitosti spojené s prodejem (smlouvy, vklad na katastr atd.). Spolupráce s panem Majerem byla na vysoké úrovni a práce profesionálně odvedená."

Václav Macejkaprodávající, Praha Vokovice

Děkuji za velmi vstřícný přístup. Realitní makléři nemívájí jako profese nejlepší pověst, ale v tomto ohledu vystupujete z řady.

Milan D.kupující, Praha Nové Město

Musím vyzdvihnout absolutně profesionální vystupování a jednání, které bylo jak vystřižené z knihy o etiketě. Už na první pohled z vás vyzařuje serióznost, což je při setkání s klienty, velmi dobrá vizitka pro celou realitní kancelář. Díky tomu na mne působí maximálně profesionálně a poctivě. Další věci, které si vážím je vaše spolehlivost. Vždy když jsme byli domluveni, že napíšete či zavoláte, tak se tak stalo. Což velmi oceňuji, protože tohle bohužel nebývá samozřejmostí. Opět se tím potvrzuje vaše profesionalita. Nemůžu opomenout i váš zájem o dořešení mého problému s nastěhováním na Harfu. Je vidět, že pro vás klienti nejsou jen provize, ale jsou pro vás především lidé, kteří vám nejsou lhostejní. Máte zájem pomoci a to z vás děla obchodníka s jakousi noblesou, což se dneska tak často nevidí :) Beru vás jako velkého profesionála na správném místě. Když se v mém okolí objeví někdo, kdo bude prodávat nemovitost, tak u mně máte předem zajištěno to, že vás budu maximálně doporučovat

Jan Schwarzprodávající, Praha Štěrboholy

Ke zprostředkování koupi mého bytu v Praze jsem využila Davida Majera. Chtěla bych mu velice poděkovat za veškerou pomoc v této záležitosti. Odpovídal hned na moje otázky, vysvětlil mi přesně, jak prodej probíhá, jaké podklady budu potřebovat ohledně převodu elektřiny, plynu a zařídil předávku bytu s technikem a předávacím protokolem. Kdyby by mi neasistoval při vyřizovaní veškerých dokumentů nutných při koupi bytu i při převodu, asi bych s tím měla daleko více starostí.

Daniela Apostolakikupující, Praha Strašnice

Chtěli bychom vám s manželem moc poděkovat za vaši práci. Byl opravdu vidět váš profesionální přístup. Také věřím, že jsme vám nedali zrovna nejlehčí úkol. Vaše služby si dovolím doporučit i dalším lidem v našem okolí.

Petra Ďuranováprodávající, Jinočany

Davide, jste opravdu realitní dravec, děkuji za vaše veškeré podklady, velmi se mi líbí. Mluvila jsem o vás doma, pokud budu byt prodávat, tak to budete vy, koho oslovím, jelikož jsem poznala opravdu hodně lidí z realit a nikdo mě nepřesvědčil. Je vidět, že svou práci opravdu děláte naplno, fandím takovým lidem.

Iveta Pajerováprodávající, Praha Dejvice

Děkuji moc za vaše tipy, vzhledem k tomu, že jsem právník realitní kanceláře, trošku tomu rozumím;-) ale i tak děkuji za váš e-mail. Musím říci, že jako makléř, jste (v porovnání s makléři z jiných RK) byl při našich prohlídkách nejprofesionálnější, tak bych ráda nakonec koupila byt od vás....

Monika H.kupující, Praha

Jednání se s vámi probíhalo tak, jak jsem si představoval. Proto vaše služby mohu doporučit dále.

A.H.kupující, Praha Chodov

Davida Majera mohu každému doporučit. Díky vám pro mne proběhla koupě nemovitosti bez jakýchkoliv starostí a zařizování, všichni byli velmi milí a ochotní, děkuji.

J.B.kupující, Praha Stodůlky