730 542 484 david.majer@re-max.cz - Realitní specialista

O mně

Kdo je realitní makléř David Majer

Kdo jsem a čím se zabývám?

Jmenuji se David Majer a jsem realitní specialista působící v pražské realitní kanceláři RE/MAX Alfa. Mým cílem je pomáhat klientům s prodejem jejich bytu či domu a co nejvíce zjednodušit celý náročný proces.

David Majer, skokan roku 2017 REMAX

Ocenění Skokan roku ČR 2017

V roce 2017 jsem dosáhl na ocenění pojmenované makléř Skokan roku ČR 2017. Uděluje se makléři s nejlepšími výsledky, který začal působit v REMAXu v daném roce.

Jak se mi povedlo toto prestižní ocenění získat? Pouze jsem úročil své bohaté zkušenosti a pokračoval v tom, co umím a o čem se můžete došíst na tomto webu. Pomáhal jsem s prodejem nemovitostí v Praze, stejně jako tomu bylo i v mém dřívějším působišti – RK Maxima, ze které jsem odešel v polovině roku 2017.

Jak pracuji

Při své práci využívám všech nástrojů, které mám k dispozici – od moderních technologií a internetu přes zázemí ve společnosti RE/MAX Alfa až po své vlastní zkušenosti. Vždy se dohodnu s klientem na vzájemných očekáváních i požadavcích. O průběhu své práce a pokroku při prodeji průběžně informuji a při každé prohlídce mám k dispozici veškeré potřebné dokumenty a informace.

david_majer_remax_alfa
david_majer_realitni_specialista_praha

Příběh webu Jak prodat v Praze byt

Na svém webu pomáhám všem, kteří prodávají byt bez zastoupení realitní kanceláře. Podávám jim zde virtuální pomocnou ruku ve formě online odhadu zdarma či kontroly inzerce. Díky zkušenostem, které jsem získal jako realitní makléř v Praze, jsem také napsal e-book. Ten majitele bytů varuje před nejčastějšími chybami, které při prodeji mohou udělat, a je k dispozici zcela zdarma.

Reference

Co o mě říkají lidé, kteří se mnou už svou nemovitost prodali nebo koupili?

S pomocí Davida Majera proběhl prodej bytu velmi dobře, veškeré náležitosti spojené s prodejem byly zařízeny k mé spokojenosti.

Bohuslava Vaňáskováprodávající, Praha Letňany

Koupě bytu prostřednictvím Davida Majera pro mě byla velmi snadnou a bezproblémovou záležitostí.

Simona Pučelíkovákupující, Praha Podolí

Díky vašemu zastoupení jsem byla s prodejem velmi spokojena. Pan Majer obstaral vše potřebné za mě, mnohokrát děkuji.

Jarmila Kabátováprodávající, Praha Krč

Jsem velmi spokojen s vaší profesionálně odvedenou prací. Původně jsem chtěl byt prodávat za 2,5mil. Přesvědčil jste mě, že jej prodáte za 2,9mil. a byt se prodal do týdne. Vydělal jste mi tak 400.000Kč. Velké díky.

Petr J.prodávající, Praha Stodůlky

Jsem opravdu nadšená vaší rychlostí a - jak se tady říká - vašim "can do attitude"! Kéž by všichni pracovali tak efektivně jako vy, to by ten náš svět hned jinak vypadal.

Jitka H.prodávající, Praha Karlín

Děkuji za velmi vstřícný přístup. Realitní makléři nemívájí jako profese nejlepší pověst, ale v tomto ohledu vystupujete z řady.

Milan D.kupující, Praha Nové Město

Jsem velmi spokojen s vaší profesionálně odvedenou prací. Původně jsem chtěl byt prodávat za 2,5mil. Přesvědčil jste mě, že jej prodáte za 2,9mil. a byt se prodal do týdne. Vydělal jste mi tak 400.000Kč. Velké díky.

Petr J.prodávající, Praha Stodůlky

Mé výsledky a plány

Mé reference a úspěchy

Kromě bohatých zkušeností realitního makléře mám zkušenosti i v obchodu a jako podnikatel. I ty mi každý den pomáhají dosahovat lepších výsledků.

Můžete si také přečíst reference klientů, kteří prodej či nákup nemovitosti svěřili právě mně.

realitni_makler_remax_alfa
david_majer_remax_praha

Jaké jsou mé plány do budoucna

V budoucnosti bych se rád v oboru realit dál co nejvíce vzdělával a zlepšoval své znalosti a následně se o ně na svém blogu dělil se všemi, koho zajímá oblast realit.

Také si kladu za cíl provádět stále kvalitnější odhady nemovitostí a poskytovat co nejlepší služby. 

O mé práci

S čím vám pomohu?

Specializuji se na prodej bytů a rodinných domů v Praze, v jejímž realitním trhu se vyznám jako ve vlastní domácnosti. Zaměřuji se také na odhady cen nemovitosti – na odhady pro budoucí prodej, které poskytuji zdarma, ale i na odhady pro dědické řízení.

remax_praha_prodej
david_majer_realitni_makler

Jaké hodnoty vyznávám?

Prioritou pro mě je ten správný přístup, který je transparentní a férový za všech okolností. Nic nezamlčuji a nedržím se hesla „slibem nezarmoutíš“ – naopak vynakládám maximální úsilí, aby každý prodej proběhl rychle a hladce. Nerad ztrácím svůj čas a ještě dražší je mi čas mých klientů. Věřím, že pouze čestným jednáním lze dosahovat dlouhodobých výsledků.