Databáze kupujících

Nečekejte na zájemce, jděte jim naproti díky poptávkové databázi

Když se rozhodnete prodat svou nemovitost, máte před sebou dlouhou cestu. Naštěstí můžete využít různé zkratky, které vás do cíle zavedou mnohem rychleji. Za jednu z nich považuji i mou databázi kupujících.

Pravidelně ji aktualizuji a co je hlavní – zahrnuje jen reálné zájemce, žádné „koumáky“ a „kšeftaře“. Díky ní teď máte jedinečnou příležitost dotáhnout vše do úspěšného konce za mnohem kratší dobu, než byste kdy doufali. Neváhejte, dejte mi vědět, že prodáváte. Co nejdříve se vám ozvu s informací, zda mám ideální poptávku pro vaši nabídku.

 

K nalezení zájemce vedou 3 snadné kroky

Chcete urychlit prodej své nemovitosti a zaujala vás možnost zapátrat v mé databázi? Pak vás teď asi hodně potěším. Vše je naprosto jednoduché a zabere vám to zhruba minutu času. A nemějte obavy, k ničemu vás to nezaváže.

Klikněte na tlačítko níže

objeví se před vámi jednoduchý formulář.

Vyplňte požadované údaje

nic nevynechejte, abych vaši nabídku spojil s nejlepšími poptávkami.

Odešlete formulář

a mějte radost, že jste udělali velký krok k prodeji.

A je to. Máte hotovo. Teď bude řada na mně. Co nejdříve projdu své záznamy a budu vás informovat o výsledku. Možná, že už za pár hodin budete jednat s budoucím majitelem – kupcem. Ale to bych předbíhal. Pojďme se raději společně podívat na to, kde kupující sháním.

Kdo jsou kupující?

Aby mohly být všechny zúčastněné strany spokojené, udržuji databázi co nejaktuálnější, a především na základě osobního kontaktu. Poptávající jsou mí klienti, se kterými jsem byl na prohlídce bytu (nebo se na ni teprve chystal), která se ale nevyvinula v koupi. Proto dál hledají. A to třeba zrovna vaši nemovitost.

Nejsou to tedy anonymní kontakty z internetu nebo makléři podvodně vystupující jako potenciální kupci, kterých jsou plné inzertní servery. U mě tak vždy máte jistotu, že když vás s někým spojím, bude to reálný zájemce.

Když to napoprvé nevýjde…

…tak se nic neděje. I nadále na vás budu pamatovat. A jakmile se v mé databázi objeví skvělá poptávka „šitá vám na míru“, kontaktuji vás. Vždy upřednostňuji kvalitu před kvantitou, proto na vás nebudu hrnout lidi, kteří sice chtějí koupit, ale vaše nemovitost neodpovídá jejich představám a požadavkům. Nedělám zbytečné věci, které by vás jen stály čas a energii. Orientuji se na 100% výsledky, ne na sliby a „možná“.

6 důvodů, proč se mnou spolupracovat

1. Dělám to jinak, než "běžní" makléři

Realitní trh je džungle, kde na laiky číhá spousta nebezpečí a predátorů. Já se snažím být průvodce, který své klienty nenechá zabloudit nebo se spálit. I proto najdete na mém webu blog, ve kterém předávám čtenářům své zkušenosti a znalosti.

2. Pražský realitní trh znám víc než dobře

Jsem specialista na pražský realitní trh, který se v mnohém odlišuje od zbytku republiky. Věnuji se výhradně nabídce a poptávce v hlavním městě, proto znám všechna její pozitiva a úskalí. A navíc dokážu perfektně odhadnout, jak se bude v nejbližší době vyvíjet.

3. Mám bohaté zkušenosti a fungující know-how

Úspěšně a k plné spokojenost svých klientů jsem již prodal přes 200 bytů. A tohle číslo pořád stoupá. Neustále se tak posouvám dopředu a dennodenně získávám spoustu zkušeností, na kterých stavím další rozvoj svých dovedností.

4. Používám vlastní odzkoušené postupy

Za dobu, po kterou působím jako realitní specialista, jsem si vytvořil know-how, díky kterému zaznamenávám výborné výsledky. Nespoléhám se na nicneříkající „učebnicové“ a univerzální návody, které nestačí držet krok s měnícím se realitním trhem.

5. Na první místo stavím vaši spokojenost

Vždy jednám férově a otevřeně. Mým cílem proto nikdy není jen samotný prodej, ale především vaše spokojenost. Své klienty nikdy do ničeho netlačím a snažím se zjistit všechny jejich představy. Někdo chce mít vše co nejrychleji „z krku“, jiný zas preferuje určitý typ zájemců, aby o jeho nemovitost bylo i nadále dobře postaráno. Rozumím jakémukoli přání a uzpůsobuji mu své postupy.

6. Ochotně poradím a pomůžu

Když potřebujete s něčím poradit nebo vás zajímá cokoliv o realitách, dělám vše pro to, abych vám předal adekvátní odpovědi. Takže pokud vám teď na mysli vyvstala nějaká otázka ohledně prodeje vašeho bytu, neváhejte mě kontaktovat přes uvedený formulář.