Pronájem bytu s garancí nájemníka na 1 rok

Chcete pronajmout nemovitost v Praze? Pronajměte svou nemovitost za nejvyšší cenu  – výhodně, rychle a bez starostí s roční garancí pronájmu na jeden rok! 

Garance nájemníka na 1 rok

Pokud by nájemník ukončil nájemní smlouvu dříve než za jeden rok, zdarma vám v krátké době vyhledám nového spolehlivého nájemníka.

Pronájem bez starostí

Vybírám jen ty nejlepší nájemníky. Důkladné prověření a smlouvy řeším dle nejvyšších standardů RE/MAXu.

Pronájem bez starostí

Lorem ipsum, Lorem ipsum, Lorem ipsum


  • Vybírám jen ty nejlepší nájemníky. Důkladné prověření a smlouvy řeším dle nejvyšších standardů RE/MAXu.
  • Vybírám jen ty nejlepší nájemníky. Důkladné prověření a smlouvy řeším dle nejyvšších standardů RE/MAXu.

Pronájem bez starostí

Lorem ipsum, Lorem ipsum, Lorem ipsum


  • Vybírám jen ty nejlepší nájemníky. Důkladné prověření a smlouvy řeším dle nejvyšších standardů RE/MAXu.
  • Vybírám jen ty nejlepší nájemníky. Důkladné prověření a smlouvy řeším dle nejyvšších standardů RE/MAXu.

Jaký je recept RE/MAXu na úspěšný pronájem?

Dosahujeme nejvyšší ceny

Víme, jak připravit nemovitost, aby se pronajala za nejvyšší cenu. Očekávání klientů často převyšujeme až o 15 %.

Blesková rychlost pronájmu

Díky naši databázi zájemců, zastupování klientů a spolupráce mezi makléři RE/MAX pro vás nájemníka nejspíš už máme.

Prověření bonity zájemce v registrech

Prověříme bonitu zájemce, jeho zaměstnání, ověříme jej v registrech a zjistíme reference z předchozího pronájmu.

100% garance nájemníka na 1 rok

Pokud by nájemník ukončil smlouvu dříve než za jeden rok, zdarma vám rádi najdeme nového platícího nájemníka.

Bára Jansová
Bára Jansová
16:25 07 Sep 21
Se službami pana Majera jsem velmi spokojená ať už co se osobního přístupu týče, tak příjemné a rychlé komunikace a doplňkových služeb spojených s převodem energií. Naopak s právními službami jsem příliš spokojená nebyla. Rezervační smlouvu si po... sobě paní advokátka podle mě ani nepřečetla.. co odstavec, to nějaký překlep. Kupní smlouva už na tom byla trochu lépe, ale taky žádná hitparáda :-) nicméně obsahově vesměs v pořádku.číst dál
Alena Pravdova
Alena Pravdova
06:38 28 Aug 21
Pan Majer pro nás prodával byt v Praze. Velmi oceňuji jeho profesionální a současně lidský a osobní přístup, vynikající znalost realitního trhu, skvělou komunikaci a poskytnutí veškerých služeb spojených s prodejem a převodem nemovitosti . Díky jeho... znalosti jak zatraktivnit nemovitost se mu podařilo byt velmi rychle prodat. Jsem velmi spokojena a pana Majera mohu jen vřele doporučit. Děkujeme za skvělou spolupráci.číst dál
Alena Pasnikova
Alena Pasnikova
16:05 15 Aug 21
POŽADOVANÉ DOKLADY - ODHAD CENY NEMOVITOSTI PRO DĚDICKÉ ŘÍZENÍ, BYLY VYPRACOVÁNY PODLE DOMLUVY, PAN MAJER DODRŽEL TERMÍN I VŠECHNY DALŠÍ BODY NAŠÍ DOHODY.
Štěpán Francl
Štěpán Francl
10:28 11 Aug 21
Potřeboval jsem odhad nemovitostí pro dědické řízení. Služby pana Majera byly rychlé a přesně podle mých požadavků.
Zdenek Strnka
Zdenek Strnka
17:26 05 Aug 21
Na pana Majera jsme se obrátili s prodejem bytu v Praze. Nemůžeme mu nic vytknout, z naší strany jen samá chvála a spokojenost. Především oceňujeme osobní, lidský a profesionální přístup, byla s ním výborná komunikace a spolupráce. Děkujeme,... Strnkovi.číst dál
Ilona Ratajová
Ilona Ratajová
04:47 20 Jul 21
S panem Majerem jsem se potkala na prohlídce bytu a i když se koupě nakonec neuskutečnila, udělal na mne velice dobrý a profesionální dojem. Vysoce cením rychlou komunikaci, zájem a proklientský přístup.

Jak bude probíhat pronájem vaši nemovitosti?

Zvýšení ceny nájemného

Víme, jak připravit nemovitost, aby se pronajala za nejvyšší cenu. Zpravidla je tak očekávání majitelů nižší, než naše doporučená cena nájmu. Profesionální úpravou a nafocením nemovitosti dokážeme zvýšit nájemné o 10-20 %.

Nájemníky důkladně prověříme

Prověříme bonitu zájemce, jeho zaměstnání a zjistíme reference z předchozího pronájmu. Vždy nám záleží na tom, abychom vyhledali a doporučili nejvhodnějšího zájemce o pronájem, proto zájemce důkladně prověřujeme, abychom ochránili vás i vaši nemovitost.

Garance nájemníka na 1 rok

Pokud by nájemník ukončil smlouvu dříve než za jeden rok, zdarma vám zajistíme nájemníka nového. Nemusíte se tak obávat, že vás v tom necháme. Vždy vám ochotně pomůžeme zas a znova.

9 důvodů, proč pronajímat s RE/MAXem

Úvodní prohlídka

Nemovitost si prohlédneme a zkonzultujeme postup pronájmu a doporučíme aktuální výši tržního nájemného.

Konzultujeme podmínky

Probereme podmínky pronájmu, výši kauce, záloh na služby a požadovanou dobu nájmu. Určíme si cílovou skupinu potenciálních nájemníků.

Naše doporučení

Doporučíme úpravy a vylepšení, které zvednou výši nájemného a zvýší zájem cílové skupiny vhodné pro vaši nemovitost.

Profesionální fotografie

Vaši nemovitost nafotí profesionální fotograf. Umíme nechat vyniknout přednosti bytu, které zvýší zájem o něj. Vdechneme fotografiím emoce, skrze které se zájemci rozhodují.

Webová prezentace

Připravíme poutavý a účinný popis nemovitosti, webovou prezentaci na realitních serverech a publikaci na sociálních sítích. Vaše nemovitost bude vyčnívat vysoko nad ostatními.

Efektivní propagace

Nemovitost zařadíme do nabídky RE/MAX a interní databáze poptávek. Rozšíříme ji na sociálních sítích a pošleme emailem našim klientům, kteří hledají podobnou nemovitost.

Organizace prohlídek

Zajistíme efektivní organizaci prohlídek. Vyjednáme vám nejlepší možné podmínky pronájmu se zájemci v českém, anglickém, a ruském jazyce.

Nájemní smlouva

Naše právní oddělení vám připraví bezpečnou nájemní smlouvu a předávací protokol v českém i anglickém jazyce.

Asistované předání

Zajistíme pro vás předání nemovitosti. Připravíme všechny potřebné dokumenty a pomůžeme s převodem energií na nové nájemníky.

0
průměrný počet zájemců
0
%
o tolik umíme pronajmout dráž
0
dní
průměrná doba hledání

Na co se nejčastěji ptáte?

Musím mít exkluzivní smlouvu?

Nemusíte. Pronájem nemovitostí v Praze je velmi rychlý trh. Po dobu spolupráce si tak můžete nájemníka najít i vy sami. Nikdy však nepronajímáme byt, který by měla v nabídce i jiná realitní kancelář.

Jakou provizi zaplatím?

Provize za nalezení nájemníka je ve výši jedno měsíčního nájmu. Pokud by nájemník ukončil smlouvu dříve než za jeden rok, zdarma vám zajistíme nájemníka nového.

Můžu nemovitost pronajmout bez vás?

Ano, můžete si najít nájemníka sami. V takovém případě nebudete hradit vůbec nic.

Kdo bude na pronájmu pracovat?

Na pronájmu vaši nemovitosti budou pracovat také designéři, fotografové, marketingoví specialisté, grafici, technici, právníci a finanční poradci.

Můžu si nájemníka vybrat?

Samozřejmě. Je to jeden z pilířů, na kterém spolupráci stavíme a čím se odlišujeme od jiných realitních kanceláří. Všechny zájemce s vámi budeme konzultovat a v případě zájmu vám je představíme. Vy sami si vyberete s kým bude podepsána rezervační smlouva a následně smlouva nájemní.

Připravíte nájemní smlouvy?

Ano, naši právnící připraví veškerou smluvní dokumentaci v českém i anglickém jazyce bude-li třeba. Smlouvy jsou připraveny bezpečně tak, aby vás a vaši nemovitost chránily za všech situací.

Pomáháte s předáním nemovitosti?

Ano, zajistíme pro vás předání nemovitosti za přítomnosti makléře. Záleží nám na osobním přístupu makléře až do poslední chvíle. Nemůže se tak stát, jako v jiných realitních kancelářích, že by vám asistoval technický pracovník, který vás a klienty nikdy neviděl. Připravíme také všechny potřebné dokumenty a pomůžeme s převodem energií na nové nájemníky.

Jak funguje garance nájemníka na 1 rok?

Pokud by nájemník ukončil smlouvu dříve než za jeden rok, zdarma vám zajistíme nájemníka nového. Nemusíte se tak obávat, že vás v tom necháme. Vždy vám ochotně pomůžeme zas a znova. Tento slib od nás obdržíte v tištěné podobě jako voucher garance pronájmu na jeden rok.

Chcete pronajmout byt v Praze?

Typ nemovitosti